Sledujte a zdieľajte nás na facebooku a dostávajte sa tak vždy k informáciám ako prvý

MEDZINÁRODNÉ MIEROVÉ FÓRUM – POMOC PRI ORGANIZÁCII


V prvom rade by sme chceli všetkým doterajším darcom historicky prvého mierového fóra na Slovensku veľmi pekne poďakovať za každý jeden príspevok – veľmi si to vážime!


Organizácia takéhoto podujatia je pomerne náročný proces nielen z hľadiska finančného, ale aj časového a kapacitného (personálneho). Z finančného hľadiska určite nepotrebujeme státisíce ako v prípade iných bezpečnostných konferencií – na pokrytie základných výdavkov 1. úvodného ročníka však budeme potrebovať minimálne 5000 eur – najneskôr do júla 2021, aby sme mohli definitívne zarezervovať konferenčné priestory vrátane občerstvenia pre účastníkov a ubytovania predovšetkým pre zahraničných hostí.


V prípade vyzbierania vyššej sumy budeme môcť zorganizovať aj zaujímavý sprievodný program v rámci konceptu „Festivalu mieru“, ktorého poslaním je vytvorenie priestoru pre dospelých, deti a mládež na oslavy mieru, solidarity, priateľstva, porozumenia, dialógu a rešpektovania v rozmanitosti. Našim cieľom je organizovať mierové fórum spolu s ďalšími sprievodnými aktivitami (koncerty, výstavy, súťaže a hry pre deti atď.) na Slovensku každý rok, zviditeľniť Bratislavu ako mesto mieru a ako priestor vhodný pre mediáciu medzinárodných konfliktov a šíriť aj takto osvetu obyvateľstva a jeho získavanie pre myšlienky mierového hnutia, kultúry mieru, nenásilia, eliminácie zbraní a priateľskej spolupráce všetkých krajín.


V PRÍPADE VÁŠHO ZÁUJMU O POMOC PRI ORGANIZÁCII podujatia prosíme, aby ste napísali na e-mail: ikompisova@gmail.com. Potrební budú najmä koordinátori na mieste podujatia, ale aj video či audio technici a pod.


Samozrejme budeme vďační za sponzoring v podobe zabezpečenia kancelárskych predmetov s možnosťou potlače loga Zjednotení za mier (perá, zápisníky, tašky, bannery). V tomto smere sú vítané aj slovenské firmy/start-upy, ktoré majú záujem prezentovať svoje produkty alebo iným vhodným spôsobom prispieť k úspešnej organizácii tohto historicky prvého mierového podujatia na Slovensku.


Všetkým podporovateľom ešte raz veľmi pekne ďakujeme!


Za organizačný tím - Iveta Kompišová, OZ Zjednotení za mier